picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Serwis ploterów w Poznaniu, znacie coś?

Serwis ploterów w Poznaniu, znacie coś?

Jeżeli oddam ploter do serwisu to w jakim czasie zostanie on naprawiony i ponownie wróci do mojej firmy?

serwus45

Posty: 12

 
W mojej opinii serwis ploterów HP jest najlepszym miejscem w którym naprawisz swój ploter marki HP. Serwisy tego typu cenię sobie przede wszystkim ze względu na ogromną wiedzę pracowników na temat naprawianych produktów. Z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że Twój ploter po naprawie w serwisie będzie jak nowy.

brzoza78

Posty: 10

 
Zanim kupisz nowy ploter, polecam Ci zapoznać się z kosztami napraw ploterów w serwisie: http://serwisploterow.eu. Niezwykle prawdopodobne, że naprawa będzie nawet kilka razy tańsza niż koszt kupna nowego plotera a Ty będziesz mógł zaoszczędzić.

wacek55

Posty: 10

 
Na Twoim miejscu najpierw sprawdziłbym koszty naprawy Twojego plotera ponieważ mogą być one niezmiernie niskie a zakup nowego to niezmiernie olbrzymi wydatek i zdecydowanie nieopłacalny w wypadku drobnej awarii.

Marioleczka

Posty: 16

 
Zdecydowanie odradzałbym Ci korzystanie z niesprawdzonych serwisów ploterów gdyż w przypadku niewłaściwie przeprowadzonej naprawy serwisy takie mogą narobić dużo szkód w urządzeniu.

doprzodu56

Posty: 19

 
W mojej opinii oddanie plotera do serwisu jak najniezwyklej ma sens i jest jak najniezwyklej określane w przypadku awarii takiego urządzenia.

ireczuś34

Posty: 17